Vážení přátelé,

dovolte, abychom  Vás přivítali na stránkách „Domácího psího hotýlku“. Rádi bychom Vás seznámili v následujících  řádcích s jeho historií a s filozofii naší práce.

FILOZOFIE NAŠEHO UBYTOVÁNÍ PRO PSY

Již od poměrně mladého věku jsem toužila mít doma čtyřnohého psího miláčka. Před více než dvaceti lety se mi změnily podmínky a já si mohla dovést prvního psa z útulku, pak druhého, třetího…. Se kterými jsem prožila nejen krásné chvíle, ale též i starosti s jejich onemocněními, stářím i smrtí. Pejskové byli téměř vždy již „důchodového“ věku. Známá, která sledovala moji lásku ke zvířatům mi asi před patnácti lety navrhla, zda bych nechtěla hlídat psy i ostatním lidem. Tak se pomalu zrodila myšlenka hlídání čtyřnohých miláčků pro širší veřejnost v mé domácnosti.

 

Dalším důvodem bylo, že sama jsem měla svojí psí smečku a v případě potřeby jsem nenalezla vhodný typ ubytování, které by jim vyhovovalo, neboť jak jsem se již zmínila,  všichni byli  z útulku a byli  velmi fixováni  na mojí osobu. Chvíle o samotě pro některé z nich byla vyloženě utrpením. Uvědomila jsem si, že sebelepší a sebenádhernější ubytování v izolaci nikdy nedokáže nahradit lidskou přítomnost. V ideálním případě, pokud  najdou vhodného čtyřnohého kamaráda, si tito vystačí sami, případně se proti mně „spolčí“ a dělají mi z legrace naschvály.

 

O našem hotelu

Domácí psí hotýlek 
Domácí psí hotýlek
Mgr. Eva Kalvodová
obec: Obědovice 87
pošta: Kratonohy
PSČ: 503 24
telefon č. 777 080 228
e-mail: salve01@email.cz

Poslední aktuality

Z článku „Filozofie našeho ubytování pro psy“ snad vypl...
04.05.2014
CENÍK POSKYTOVANÝCH SLUŽEB platný od 1.1.2016 V ceně  ...
10.09.2011
Eva a Lukáš Lutrovi obec: Obědovice čp. 87 ( u Hradce ...
10.09.2011
Vážení přátelé, dovolte, abychom  Vás přivítali na str...
07.09.2011

Fotogalerie